Gabbiano partnerem koncertu charytatywnego!

« wróć

25 lutego 2014r. (wtorek) o godzinie 19:00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbył się koncert charytatywny "Znani łodzianie - rodzinnie" zorganizowany przez Agencję Igo-Art. Partnerem wydarzenia była marka Gabbiano.

Projekt ma na celu zebranie funduszy na pomoc w działalności Kliniki Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zebrane z organizacji koncertu pieniądze zostaną przeznaczone na kupno niezbędnego sprzętu w diagnostyce i ratowaniu nienarodzonych jeszcze dzieci. Dzięki wykonywanym przez Klinikę badaniom, w przypadku wykrycia u płodu wady czy patologii, dajemy szansę nienarodzonym dzieciom, ponieważ wiele z nieprawidłowości można wyleczyć jeszcze przed narodzinami malucha.

W programie wydarzenia pokazy mody z udziałem znanych Łodzian i ich rodzin – celebrytów, polityków, przedsiębiorców, przedstawicieli mediów. W drugiej części koncertu wystąpili artyści, tancerze i orkiestra Teatru Buffo pod dyrekcją Janusza Stokłosy w spektaklu HITY BUFFO. Gwiazdą była Natasza Urbańska, a koncert poprowadził Janusz Józefowicz.